Elektryzacja włosów

Problem z puszystymi włosami przez wiele kobiet mających normalne włosy zostaje zdeprecjonowany. Wiele z nas uważa, że nie można mieć za dużo włosów, a kobiety narzekające na taki stan rzeczy marudzą raczej dla samego marudzenia, aniżeli dlatego, że faktycznie mają jakiś problem. Do niedawna sama myślałam, że tak jest.

Oczywiście do czasu, ponieważ jakiś czas temu przyszła do mnie moja nastoletnia córka i powiedziała, że chce obciąć swoje piękne, długie włosy. Rzeczywiście nie zwróciłam uwagi na to, że od kilku miesięcy nie nosi ich rozpuszczonych, a raczej związuje w kitkę, warkocza lub ciasny kok. Okazało się, że jej włosy stanowią duży problem. Na co dzień bardzo się elektryzują, co sprzyja rozdwajaniu końcówek i niszczeniu włosa. Fryzjerka poradziła nam zakup produktu z serii BAMBOO SMOOTH.

Był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę, ponieważ włosy zaczęły lepiej się układać już po pierwszym użyciu. Stały się bardziej miękkie i odprężone - było widać, że zakupiona maska pomogła córce niewyobrażalnie. Włosów oczywiście nie ścięła.

bodystocking cena