Regeneracja

Bez względu na to, czy mamy włosy suche czy też z tendencją do przetłuszczania, powinnyśmy o nie dbać. Nawet zdrowe i silne włosy potrzebują ochrony, ponieważ ta naturalna nie zawsze potrafi przezwyciężyć czynniki, które negatywnie wpływają na strukturę i wygląd naszej fryzury.

Warto wybierać takie produkty, które będą uniwersalne dla każdego rodzaju włosa. W ten sposób każdy członek rodziny będzie mógł korzystać z jednego specyfiku. Dla mnie jest to szczególnie ważne dlatego, że mamy małą łazienkę i kupowanie dziesięciu różnych odżywek byłoby po prostu wysoce niepraktyczne. Na szczęście trafiłam na maskę regenerującą, którą mogą stosować wszystkie osoby - niezależnie od tego z jakim problemem się zmagają. Co istotne - maska stosowana regularnie rzeczywiście przynosi zaskakujące efekty.

Ja pozbyłam się rozdwojonych końcówek, a moim córkom nareszcie włosy przestały się nadmiernie przetłuszczać. Maska jest łatwa w aplikacji, dlatego można ją używać samemu podczas pielęgnacji włosów. Dodatkowo ładnie pachnie i jest łatwo dostępna.

http://aimor.pl/kolczyki