Pielęgnacja włosów

Przygoda z serią TEN zaczęła się dla mnie już jakiś czas temu, jednak szampon zakupiony ostatnio najbardziej przyczynił się do poprawienia stanu włosa na mojej głowie. Ważne jest przede wszystkim to, że seria przeznaczona jest dla każdego typu skóry i włosów. szatynki

Można więc go zamówić bez obaw, że któryś członek rodziny ze względu na włosy suche czy przetłuszczone nie będzie mógł go stosować. Oryginalna formuła sprawia, że odpowiednie czynniki w każdej sytuacji optymalnie nawilżają włosy lub hamują proces wydzielania niepotrzebnych elementów. Szampon po umyciu pozostawia niesamowicie przyjemny zapach, który utrzymuje się na skórze głowy przez bardzo długi czas. Po kilku tygodniach stosowania rzeczywiście można zauważyć znaczną różnicę. Włosy stają się bardziej lśniące i mocniejsze. Warto przed rozpoczęciem kuracji podciąć włosy tak, aby regenerowały się zdrowsze partie.

Niestety nierzadko z rozdwojonymi końcówkami nic nie da się już zrobić. Każdy inny problem (wypadanie włosów, łamliwość czy suchość) z całą pewnością przy odpowiednim stosowaniu serii TEN można wyeliminować.

meble do poczekalni lekarskich