Szampony naturalne

Wiele kobiet po rozjaśnieniu włosów musi radzić sobie z kilkoma problemami. Zapotrzebowanie na specyfiki podtrzymujące kolor i zapobiegające wybijaniu się żółtych pigmentów sprawiło, że na rynku pojawił się szampon z serii Caviar Blonde. kosmetyki

Po tak długim czasie oczekiwania wreszcie znalazłam produkt, który spełni wyżej opisane wymagania. Oprócz ochrony koloru i ochrony przed matowieniem szampon z serii Caviar Blonde charakteryzuje się również bardzo sympatycznym zapachem. Po umyciu włosy wydają się nie tylko bardziej nawilżone, ale także (już po wysuszeniu) znacznie odświeżone.

Kolor sprawia wrażenie żywszego i bardziej zdrowego. Muszę jednak zaznaczyć, że trwałe efekty zauważyłam dopiero po kilku myciach. Warto zachowywać regularne przerwy pomiędzy stosowaniem specyfiku. Najlepiej – w miarę możliwości – stosować go przy każdym myciu. Dzięki szamponowi włosy stają się również mocniejsze i mniej podatne na czynniki zewnętrzne, takie jak wiatr czy deszcz. Można go stosować w okresie letnim i zimowym.

laserowe zamykanie naczynek warszawa