Farbowane włosy

hurtownia torebek skórzanych

Chociaż dziś farby stosowane w salonach fryzjersko-kosmetycznych nie zawierają już tyle chemii co kiedyś, włosy poddane temu procesowi nadal należy wyjątkowo pielęgnować. Odkrycie szamponu z serii Bamboo UV+ niewątpliwie przyczyniło się do regeneracji moich włosów. uroda

Regularna pielęgnacja z jego użyciem sprawia, że fryzura nie tylko zyskuje więcej objętości, ale także staje się mniej podatna na różnego rodzaju uszkodzenia (rozdwajanie końcówek, łamliwość, kruszenie). Dzięki nowoczesnej formule użytej przy produkcji szamponu po umyciu włosy stają się bardziej delikatne w dotyku. Plusem produktu jest również jego sympatyczny zapach, który towarzyszy nam przez cały dzień. Najważniejszym faktem – dla osób mających włosy farbowane – jest chyba to, że szampon pozwala zachować intensywność i żywość koloru. Dzięki temu po każdym umyciu głowy czujemy się tak samo jak po wyjściu od fryzjera w dzień koloryzacji.

Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że zastosowana formuła zapobiega wypłukiwaniu nałożonego przez fryzjera koloru.

olejowanie-wlosow.com.pl