Szampony

Słabe i cienkie włosy są problemem wielu z nas. Używanie kolejnych szamponów nie przynosiło u mnie dotychczas żadnych większych rezultatów, ponieważ każda formuła okazywała się niewłaściwa. Przełomem okazało się odkrycie szamponu z serii Bamboo Volume.

Regularne stosowanie rzeczywiście sprawia, że włosy stają się nie tylko oczyszczone ze wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, ale także delikatnie nawilżone i powiększone objętościowo. Szampon nie zawiera siarczanów i chlorku sodu, co jest szczególnie ważne w przypadku włosów cienkich i podatnych na łamanie czy inne negatywne elementy. Warto zaznaczyć, że produkt jest bardzo wydajny, ponieważ już jego niewielka ilość bardzo pieni się podczas mycia. Jednocześnie po wtarciu szamponu w skórę głowy wystarczy chwila, by spłukać pianę. kobieta

Na uwagę zasługuje również przyjemny zapach, dzięki któremu świeżość towarzyszy włosom przez cały dzień. W serii Bamboo Volume znajdują się również inne produkty, które warto stosować w przypadku cienkich i delikatnych włosów.

tiul