Włosy zniszczone

Szampon z serii TEN zasługuje na uwagę głównie ze względu na formułę, z której powstał. Nie wszyscy wiedzą, że produkt zawiera w sobie kilka składników, które są odpowiedzialne za naturalną i skuteczną regenerację włosa. Jest to między innymi ekstrakt pochodzący z afrykańskiego kakaowca czy kwas hialuronowy.

Pierwszy składnik to naturalny przeciwutleniacz, natomiast drugi jest odpowiedzialny za odpowiednie nawilżenie włosa. Szampon nie zawiera siarczanu, więc jest idealny dla osób stosujących naturalne produkty do pielęgnacji włosów. Dzięki niemu moje włosy stały się jedwabiście gładkie, a co najważniejsze zyskały także sprężystość i witalność (których niestety długi czas im brakowało). styl

Warto pamiętać o tym, że regeneracja musi być regularna. Tylko w ten sposób doprowadzimy swoje włosy do porządku. Zaletą szamponu z serii TEN do włosów osłabionych jest również jego zapach, który pozostaje na skórze głowy nawet do kilkunastu godzin po jego zastosowaniu. Doskonale sprawdza się przed długimi podróżami, ponieważ pozwala zachować świeżość.

Nowe Puma Fenty by Rihanna aspirują do miana kolejnego hitu. Zobacz więcej i oceń ten model buta.