Suchy szampon

Nie każda kobieta ma czas i ochotę na to, by codziennie rano myć głowę, suszyć ją i następnie układać fryzurę. Dzięki suchemu szamponowi z serii Bamboo Beach wcale nie musimy tego robić! Warto przy tym zaznaczyć, że przecież codzienne mycie głowy niszczy zarówno końcówki, jak i cebulki włosa. naturalne

Rozcieranie suchego szamponu jest alternatywą dla tradycyjnego mycia, a poza tym ma również wiele innych pozytywnych cech. Sprawdza się idealnie w nieco obozowych warunkach, na przykład na wakacjach czy w wielogodzinnej podróży samochodem. Szampon Bamboo Beach można polecać szczególnie także ze względu na jego specyficzny zapach. Połączenie egzotycznych owoców, takich jak mango i kokos nadaje włosom niezwykłą świeżość i przyjemy – choć oryginalny – zapach.

Sprawdzona dermatologicznie formuła daje nam poczucie bezpieczeństwa i świadomość tego, że produkty wykorzystane przy tworzeniu szamponu są nie tylko ekologiczne, ale także pozytywnie wpływające na strukturę włosa. Jest to szczególnie ważne w przypadków włosów zniszczonych i słabych.

zawiasy regulowane