Zapach tropikalny

olejdowlosow.pl

Miłośniczkom tropikalnych zapachów z pewnością nie boję się polecić suchego szamponu z serii Bamboo Beach (producent Alterna). maski

Połączenie zapachów egzotycznego mango i świeżych kokosów daje poczucie wyjątkowego odświeżenia. Dzięki nowoczesnej formule szampon sprawdza się doskonale zarówno jeśli chodzi o naturalny kolor włosa, jak i o włosy farbowane. Co istotne, suche szampony sprawdzają się wyjątkowo w przypadku osób, które często podróżują. Można je zabrać do bagażu podręcznego, ponieważ znajdują się w niezwykle poręcznych opakowaniach.

Szampon sprawdza się więc nie tylko w przypadku podróży biznesowych, ale także na wakacjach – na przykład pod namiotem, kiedy nierzadko przez kilka dni nie ma dostępu do świeżej wody. Produkt Bamboo Beach z pewnością można polecić również osobom, których włosy są szczególnie narażone na negatywnie działające promienie słoneczne. Dzięki nowoczesnej formule po zastosowaniu szamponu skóra głowy oraz przede wszystkim włosy są chronione przed szkodliwymi promieniami UVA.

najlepszyolejek.pl