Puszyste włosy

Lakier do włosów nie powinien wyłącznie utrzymywać fryzury w stanie nienaruszonym. Idealny specyfik to taki, który oprócz trwałości zapewnia fryzurze także naturalność. Niestety dziś o połączenie tych dwóch funkcji trudno. Zawodowo obracam się w środowisku modelingu i wiem, że zarówno modelki, jak i fotografowie narzekają na nienaturalny wygląd uczesanych włosów.

Jakiś czas temu stylistka z naszego studia natrafiła na produkt z serii Bamboo Smooth. Dziś śmiało mogę powiedzieć, że wszystkie korzystamy z lakieru Smooth Anti-Humidit Hair Spray. Przede wszystkim nadaje on włosom naturalność i jednocześnie trwałość wykonanej fryzury. Ponadto zawiera formułę, dzięki czemu włosy nie stają się sztywne lub nie kleją się do siebie.

Polecam je nie tylko osobom działającym w branży modelingu, ale także zwykłym kobietom - takim jak ja - dla których elegancki wygląd i klasyczna fryzura na co dzień są bardzo ważne. Plusem lakieru niewątpliwie jest cena oraz trwałość, dzięki której fryzura utrzymuje się na głowie przez wiele godzin.

liposomy