Wrażliwe włosy

Opalanie się czyli zażywanie tak zwanych kąpieli słonecznych jest dzisiaj bardzo popularne, a przede wszystkim niezwykle przyjemne. Każda z nas lubi szczególnie w okresie letnim położyć się nawet na polanie czy w ogrodzie, by zapomnieć na chwilę o rzeczywistości i oddać się czystej przyjemności. W takich chwilach nie należy jednak zapominać o tym, jaki wpływ na włosy mają promienie słoneczne.

Wbrew pozorom nawet krótkie przebywanie na słońcu może wysuszyć włosy i wpłynąć na ich strukturę. Najlepszym sposobem na zachowanie zdrowych i witalnych włosów jest używanie produktów, które nie pozwolą na wspomniane wysuszenie. Mój wybór padł na spray Bamboo Beach Summer Ocean Waves. Z całą pewnością pod tym względem mogę polecić go miłośniczkom kąpieli słonecznych.

Od początku stosowania moje włosy nie tylko utrzymały dotychczasową kondycję, ale także stały się zdrowsze i mocniejsze. Moją ulubioną zaletą spray jest jego sympatyczny zapach, który daje poczucie świeżości nawet po długim przebywaniu na słońcu.

paznokcie efekt lustra