Struktura włosów

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że pielęgnacja włosów nie powinna skupiać się wyłącznie na końcówkach (które oczywiście są najbardziej narażone na zniszczenia z uwagi na to, że żyją najdłużej). Warto jednak zadbać o to, by włos od samego początku rósł zdrowy i silny. Lubię porównywać to z dorastającym człowiekiem.

Jeśli dziecko prowadzi zdrowy tryb życia i odpowiednio się odżywia jako dorosły będzie miało więcej sił i tym samym stanie się mniej podatny na wszelkiego typu urazy czy choroby. Z włosami jest podobnie, dlatego ja dbam o nie szczególnie u nasady. W tym przypadku doskonale sprawdził się spray z serii CAVIAR CLINICAL, którego zadaniem jest wzmocnić strukturę włosa u nasady.

Co więcej, spray wpływa na skórę głowy odżywczo i sprawia, że włosy rzeczywiście wyrastają silniejsze. Warto o tym pamiętać, ponieważ regularna pielęgnacja naprawdę pozwoli cieszyć się długimi, gęstymi i przede wszystkim niezniszczonymi włosami. Z pewnością polecam spray tym, którzy chcą osiągnąć taki efekt.

https://www.rossmann.pl/Produkt/ob-ProComfort-Night-tampony-do-stosowania-w-nocy-Normal-16-szt,341650,1735,6363