Zwiększona objętość

Problem cienkich włosów dotyczy wiele kobiet. Niestety nie każdy włos można wzmocnić pod tym względem, ponieważ włosy niektórych kobiet zostały genetycznie zaprogramowane tak, a nie inaczej. Nie oznacza to oczywiście, że musimy z tego powodu cierpieć.

Nowoczesne rozwiązania na rynku kosmetycznym pozwalają przynajmniej czasowo znaleźć się w skórze osoby mającej grube i naturalne włosy. Jak osiągnąć taki efekt? Jeszcze do niedawna sama nie miałam o nim zielonego pojęcia. A potem (chyba przez jakieś forum kosmetyczno-fryzjerskie) trafiłam na spray Bamboo Volume 48-Hour Sustainable Volume Spray. Jak sama nazwa wskazuje efekt "grubego włosa" utrzymuje się do czterdziestu ośmiu godzin.

Co istotne, choć włosy są widocznie pogrubione, spray w żaden sposób ich nie obciąża. Jest to szczególnie ważne dlatego, że inne specyfiki o podobnym działaniu (używane przeze mnie wcześniej) sprawiały, że czułam się cięższa przynajmniej o kilka kilogramów. Ze sprayem z serii BAMBOO VOLUME sprawa rzeczywiście wygląda zupełnie inaczej.

kocie oko paznokcie