Stylizacja

Polecam produkt Caviar Anti-Aging Styling Prep przede wszystkim dla tych osób, które mają problem z rozczesywaniem poplątanych włosów, na przykład po ich umyciu. Przez długi czas borykałam się z podobnymi niedogodnościami, dlatego znalezienie tak skutecznego produktu znacznie ułatwiło mi wieczorną pielęgnację włosów.

Muszę również przyznać, że spray Caviar Anti-Aging Styling Prep znacznie nawilżył mi włosy, które do tej pory były suche i matowe. Do zalet produktu z pewnością należy cena, która naprawdę nie jest wysoka. Dodatkowo zawartość opakowania jest bardzo wydajna, więc starcza na długo. Duży plus także za zapach, dzięki któremu przez kilkanaście kolejnych godzin po nałożeniu włosy pozostają odświeżone i ładnie pachną.

Z całą pewnością jeszcze nie raz skorzystam z oferty tej serii. Warto jeszcze wspomnieć, że spray nadaje się do każdego typu włosów. W moim domu używają go niemalże wszyscy domownicy, a skutek jest taki sam - ładne, nawilżone i zdrowe włosy, które można szybko i łatwo rozczesać.

Na blogu o sneakersach https://sneakernews.pl znalazłam ciekawe stylizacje ze sneakersami.