Zdrowe włosy

Przez długi czas poszukiwałam produktu, który pozwoli mi zadbać o włosy klientek. Prowadzę mały salon kosmetyczny i wiem, że na przestrzeni lat wymagania klientek stały się coraz wyższe. Niestety nierzadko pewna ingerencja we włosy wpływa na ich wygląd i stan. Chodzi przede wszystkim o zabiegi chemiczne oraz takie, które przeprowadzane są wśród wysokich temperatur.

Na szczęście ostatnio podczas spotkania z koleżankami usłyszałam o nowym produkcie z serii BAMBOO SMOOTH (pełna nazwa produktu: Bamboo Smooth Anti-Breakage Thermal Protectant Spray). Dzięki nowoczesnej formule specyfik rzeczywiście zapewnia ochronę włosom, które znajdują się pod działaniem wysokich temperatur. Produkt nie tylko wzmacnia i naprawia włosy, ale także wygładza włosy. Z całą pewnością mogę polecić spray koleżankom działającym w tej samej branży co ja.

Z kolei klientkom polecam przyjrzeć się innym produktom z serii Bamboo Smooth, ponieważ z wielu z nich można skorzystać przy pielęgnacji codziennej (np. szampony, odżywki, mgiełki czy olejki, które również stosuję w salonie).

balsamydowlosow.pl