Rękawiczka

Każda kobieta lubi o siebie zadbać. Wcieranie olejków i balsamów nie jest jednak tak łatwe, jak mogłoby się komuś wydawać. Szczególnie wtedy, gdy musimy zrobić to same. Producent Marc Inbane znalazł jednak rozwiązanie naszego odwiecznego problemu. Rękawiczka wykonana z mikrowłókien jest nie tylko skuteczna w rozprowadzaniu sprayów po ciele, ale także niesamowicie przytulna w dotyku.

Co istotne, po kilku użyciach w ogóle nie widać śladów użytkowania, ponieważ produkt się nie mechaci. W dodatku można go prać w pralce! Warto jednak pamiętać, by ustawić pranie na trzydzieści stopni, ponieważ mimo wszystko rękawiczka jest dość delikatna. Wiele kobiet ma problem z tym, by właściwie rozprowadzić na ciele spray opalający. Efektem jest niezbyt estetycznie wyglądająca skóra.

Dzięki rękawiczce taka sytuacja w ogóle nam nie grozi, ponieważ może ona bez problemów dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, takich jak zagłębienie za kolanem czy ramiona. Chociaż produkt powstał z myślą o sprayach samoopalających, doskonale sprawdza się również w rozprowadzaniu balsamów i kremów.

zizu.pl/ponczochy