Organiczne odżywki

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni z reguły są bardzo pragmatyczni. Bardzo długo musiałam przekonywać chłopaka, żeby zdecydował się kupić sobie preparat pielęgnujący włosy. Dość sceptycznie podeszłam do produktu, który mi przedstawił. Krem do golenia i odżywka do włosów w jednym opakowaniu?

Nie wydało mi się to dobrym rozwiązaniem. Nie mogłam bardziej się mylić! Już po pierwszym umyciu włosy mojego chłopaka (ma je dosyć długie) stały się bardziej miękkie i delikatne w dotyku. Kremu użył również do golenia. Okazało się, że skóra na twarzy stała się równie delikatna. Postanowiłam kupić produkt z serii Bamboo Men także bratu i tacie. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę, ponieważ ich twarz i włosy także stały się odżywione i delikatne.

Produkty z serii Bamboo Men są nie tylko skuteczne pod względem pielęgnacji, ale także sympatycznie pachną (jest to specyficzny męski zapach) oraz są łatwo dostępne w sieci. Produkt jest z pewnością godny polecenia, a ja być może skuszę się na jakąś odżywkę z serii przygotowanej dla kobiet.

http://olejekdowlosow.net