Odżywka do włosów

perfumy męskie

Razem z moją współlokatorką od kilku lat próbowałyśmy doprowadzić nasze włosy do stanu używalności. Wieloletnie farbowanie i rozjaśnianie włosów sprawiło, że struktura naszych włosów uległa znacznemu pogorszeniu. Na szczęście udało nam się znaleźć odżywkę z serii TEN. Początkowo decyzja o zakupie wiązała się z pewnym sceptycyzmem, ponieważ produkt przeznaczony jest do każdego rodzaju włosa.

Ja mam włosy suche i łamliwe, natomiast moja współlokatorka ma włosy z tendencją do przetłuszczania. Dotychczas używałyśmy więc różnych rodzajów odżywek czy szamponów. Pozytywne opinie przekonały nas ostatecznie do zakupu odżywki z serii TEN. Była to najlepsza decyzja pod słońcem! Okazało się, że rzeczywiście odżywka działa zarówno na włosy suche, jak i na włosy przetłuszczone. Obie zauważyłyśmy natychmiastową poprawę, a dziś każda z nas ma na swojej półce osobne opakowanie odżywki.

Do zalet specyfiku z pewnością można dodać wyjątkowo odświeżający zapach oraz łatwy zakup. Na chwilę obecną odżywka zasługuje na szóstkę z plusem.

e-kaskada.pl/sukienki/