Odżywka do włosów

Nie przypuszczałam, że kiedykolwiek znajdę odżywkę, która spełni moje oczekiwania. Puszyste i ciągle elektryzujące się włosy to moja zmora, z którą borykałam się od niepamiętnych czasów. Produkty z serii BAMBOO SMOOTH były dla mnie nie tylko wielkim odkryciem, ale także ogromnym zaskoczeniem. Już po pierwszym użyciu można zauważyć zmiany w strukturze oraz wyglądzie włosów.

Po pierwsze, odżywka wspaniale wygładza włosy, dzięki czemu nawet po wysuszeniu ich suszarką nadal wyglądają dobrze i - co więcej - można je nawet ułożyć bez większych problemów. Po drugie, regularne stosowanie zapobiega elektryzowaniu włosów, szczególnie w okresie zimowym. Po trzecie wreszcie, włosy nie tylko wyglądają ładnie, ale również niesamowicie ładnie pachną.

Używanie produktu jest banalnie proste i nie zajmuje wiele czasu, co akurat dla mnie jest ogromną zaletą, ponieważ nie lubię poświęcać wolnego czasu na pielęgnację włosów. Po miesiącach poszukiwań wreszcie znalazłam produkt, który szczerze i bez żadnych wątpliwości mogą polecić osobom z podobnym problemem. Odżywka dobrze działa również na rozdwojone końcówki, których od czasu rozpoczęcia kuracji nie znajduję na swojej głwoie.

stoliki do manicure