Nawilżenie

Odżywka z serii CAVIAR MOISTURE jest z pewnością jednym z najlepszych specyfików do pielęgnacji włosów, jakie kiedykolwiek znalazłam na rynku kosmetycznym. Jeszcze do niedawna elektryzujące i łamiące się włosy doprowadzały mnie do rozpaczy. Wszystkie czynniki zewnętrzne (takie jak promienie słoneczne w lecie czy śnieg i wiatr w zimie) sprawiały, że kondycja włosa na mojej głowie diametralnie się pogarszała.

Dopiero odżywka z serii CAVIAR MOISTURE sprawiła, że zauważyłam pewną poprawę. W miarę stosowania produktu owa poprawa stawała się coraz większa i większa. Dziś śmiało mogę powiedzieć, że to właśnie serii CAVIAR MOISTURE zawdzięczam zdrowe i błyszczące włosy. Polecam ją dzisiaj każdej osobie, która ma podobne problemy z włosami, co ja (jeszcze do niedawna).

Łagodny zapach i łatwość użycia zadowolą chyba każdą użytkowniczkę. Warto oczywiście pamiętać, by stosować produkt regularnie. W zależności od stopnia zniszczenia włosów na efekty trzeba poczekać. Uważam jednak, że z całą pewnością warto.

zizu.pl/bodystockingi