Włosy

Odżywka z serii BAMBOO SHINE nie tylko poprawiła stan wewnętrznych moich włosów, ale także ich wygląd zewnętrzny. Błyszczące i delikatne włosy wydawały mi się jedynie odległym marzeniem. Zakup odżywki okazał się jednak strzałem w dziesiątkę. Efekty stosowania można zauważyć już po pierwszych kilku użyciach. W dodatku produkt łatwo się aplikuje, a sama pielęgnacja nie zajmuje dużo czasu.

Warto tylko pamiętać, by nakładać odżywkę na nieco osuszone włosy, ponieważ w innym wypadku będzie się gorzej wchłaniać i spływać razem z wodą. Długo szukałam odżywki, która spełniłaby wszystkie moje oczekiwania. A nie było ich mało, bowiem problemy z włosami ciągle się piętrzyły. Mój problem dotyczył nie tylko matowego koloru, ale także nadmiernej elektryzacji włosów oraz ich wypadania i rozdwajania się końcówek. Wszystkie te przypadłości od czasu rozpoczęcia mojej prywatnej kuracji po prostu zniknęły.

Po konsultacji z fryzjerką dowiedziałam się, że produkty wchodzące w skład formuły rzeczywiście zbawiennie wpływają na strukturę włosa, dzięki czemu staje się on mocniejszy i mniej podatny na czynniki zewnętrzne, na przykład na warunku pogodowe. Zdecydowanie polecam!

www.bagmasz.com