Odżywka nabłyszczająca

Odżywka nabłyszczająca z serii BAMBOO SHINE doskonale sprawdza się w przypadku matowych i osłabionych włosów. Przez długi czas poszukiwałam produktu, który wzmocniłby moje włosy nie tylko od zewnątrz, ale także od wewnątrz. Organiczny ekstrakt z bambusa, który jest w składzie formuły odżywki z serii Bamboo Shine już po pierwszym zastosowaniu zwiększa siłę wewnętrzną włosów i nadaje tym ostatnim niesamowity połysk.

Regularna pielęgnacja z odżywka pozwoliła mi poczuć się jak prawdziwa gwiazda filmowa. Moje włosy układają się tak jak chce i nie wpływa na nie często stosowanie lakieru czy żelu do układania. Do zalet produktu z pewnością należy jego unikatowy zapach, który długo utrzymuje się na skórze głowy. pielęgnacja

Włosy przy codziennym stosowaniu stają się nieporównywalnie bardziej delikatne i miękkie niż kiedykolwiek dotychczas. Polecam odżywkę każdemu, kto chce poczuć się wyjątkowo i odżywić strukturę włosa. Warto podczas stosowania pamiętać, że odżywkę lepiej nakładać na osuszone włosy, ponieważ wtedy lepiej się wchłania. Tak zresztą zaleca sam producent, o czym można przeczytać na opakowaniu.

Essenza