Rodzaje włosów

Odżywka z serii TEN doskonale nadaje się do stosowania przez wszystkich członków rodziny. W naszym domu każdy ma inny typ włosów. Ja od lat borykałam się z przesuszonymi i łamliwymi włosami. Z kolei moja nastoletnia córka miała problem z przetłuszczającymi się włosami. ładne

Obie zaczęłyśmy stosować odżywkę z serii TEN. W zasadzie przez przypadek znalazłyśmy ją w sklepie online i postanowiłyśmy spróbować. Już po kilku zastosowaniach okazało się, że rzeczywiście odzywka pomaga zarówno na włosy przetłuszczone, jak i na włosy bardzo przesuszone. Prawdopodobnie dzieje się tak dzięki naturalnym składnikom zawartym w formule. Oprócz niezawodnej skuteczności okazało się, że produkt bardzo ładnie pachnie i pozostawia na długo uczucie świeżości. Opakowanie jest bardzo wydajne, ponieważ przez dość długi czas korzystały z niego dwie osoby, a w międzyczasie dołączył się także mój mąż.

Teraz czekamy na kolejną dostawę do domu. Produkt jest z pewnością godny polecenia nie tylko dla osób mających kłopoty z włosami, ale także dla osób, które lubią czuć się po umyciu świeżo i komfortowo.

regenerum