Odżywki do włosów

Delikatne włosy potrzebują wyjątkowej pielęgnacji. Od lat poszukiwałam sposobu na to, by moja fryzura wreszcie nabrała objętości, a włosy przestały się niszczyć po zastosowaniu nawet niewielkiej ilości lakieru do włosów czy innych utrwalających specyfików. balsamy

Produkt z serii Caviar Volume spełnił moje oczekiwania i dziś dzięki jego stosowaniu nie muszę się już obawiać konsekwencji stosowania preparatów utrwalających na moich włosach. Sympatyczny zapach i łatwość aplikacji to elementy, które najbardziej podobają mi się w przypadku odżywki z serii Caviar Volume. Dzięki niej codzienna pielęgnacja nie jest już dłużej obowiązkiem, a raczej czystą przyjemnością. Co istotne, jest to pierwsza odżywka (a używałam wcześniej sporo innych preparatów), która pozostawia uczucie świeżości nawet do kilkunastu godzin po aplikacji.

Podobnie jest zresztą z samym zapachem. Przy regularnym stosowaniu włosy są nawilżone i mają zwiększoną objętość. Z całą pewnością mogę ją polecić osobom mającym podobne problemy do mniej.

depilacja laserowa nogi