Jasne włosy

Jasne włosy w odcieniach blondu niewątpliwie potrzebują szczególnej pielęgnacji. Negatywnie reagują na przykład na zbyt dużą dawkę promieni słonecznych. Sama zauważyłam to na moich włosach w ostatnim lecie, kiedy spędzałam wakacje we Włoszech. Długo doprowadzałam je do stanu używalności po powrocie do kraju i wtedy zrozumiałam, że zabrakło im po prostu odpowiedniej ochrony. dla ciała

W końcu trafiłam na produkt z serii CAVIAR BLONDE, który już po kilku dniach stosowania znacznie poprawił stan moich włosów. Odżywka nie tylko przywraca włosom witalność, ale także wpływa na ich kolor, delikatnie podkreślając różnice w odcieniach poszczególnych partii włosa. Sympatyczny zapach i skuteczność zadecydowały o tym, że warto zamówić odżywkę raz jeszcze.

Właśnie czekam na kolejną przesyłkę, ponieważ wygodniej zamawiać ją przez internet za pośrednictwem sklepu online. produkt jest z pewnością godny polecenia, nawet jeśli chodzi o stosowanie zapobiegawcze. Nie warto czekać do momentu, w którym nie będzie już czego ratować.

autoklaw kosmetyczny