Odżywka

Pielęgnacja włosów nie polega wyłącznie na używaniu odpowiednich szamponów. Przekonałam się o tym kupując nową odżywkę z serii Bamboo Volume. Dzięki niej moje włosy wreszcie przestały wypadać i nabrały większej objętości. Ważne jest oczywiście to, by stosować odżywkę regularnie, ponieważ tylko w taki sposób sukcesywnie poradzimy sobie z niesfornymi kosmykami. Użycie odżywki jest banalnie proste, dzięki czemu wieczorna pielęgnacja nie trwa długo. Warto pamiętać, by nakładać preparat dopiero po osuszeniu włosów po umyciu. dla pań

Dzięki temu odżywka będzie znacznie lepiej się wchłaniać. Potem trzeba już tylko poczekać kilka minut, a następnie dokładnie opłukać włosy kolejny raz. Efekty widać już po pierwszym użyciu! Włosy są bardziej miękkie i wydaje sie, że jest ich o wiele więcej niż przed umyciem.

Dodatkowym atutem produktu jest jego ładny zapach. Używając odżywki czuje się wyłącznie naturalne składniki i - co najważniejsze - nie ma w niej żadnej szkodliwej chemii. Polecam stanowczo, szczególnie dla osób, które mają problem z wypadającymi włosami lub które z natury nie mają ich na głowie zbyt dużo. Regularne stosowanie pozwoliło mi w końcu maksymalnie zadbać o włosy, z którymi od lat mam niemały problem jeśli chodzi o pielęgnację i układanie.

Fale radiowe Katowice Panewniki