Farbowane włosy

Wiele z nas uwielbia zmieniać kolor włosów, ale często zapominamy przy tym, że jest to znaczna ingerencja w budowę z i strukturę włosa. Nawet najnowocześniejsze preparaty koloryzujące niestety nie są dziś pozbawione chemii, dlatego słabsze i delikatniejsze włosy podczas farbowania są dziś narażone na wiele negatywnych czynników. lotiony

Przekonałam się o tym - no właśnie... - na własnej skórze. Moje włosy od kilku lat stawały się coraz bardziej łamliwe, a kolor po farbowaniu szybko stawał się matowy. Dzięki odżywce z serii BAMBOO UV+ mogę cieszyć się ponownie pięknymi i zadbanymi włosami. Produkt nie tylko wspaniale pachnie, ale działa również zbawiennie na strukturę włosów. Ich kolor staje się żywszy oraz intensywniejszy. Polecam odżywkę każdej kobiecie, która boryka się z podobnymi problemami.

Warto również (jeśli chodzi o miłośniczki zmiany koloru włosów) zdecydować się na farbowanie henną, zamiast normalną farbą. Ta pierwsza nie ingeruje tak bardzo w nasze włosy, a dzięki nowoczesnym formułom nierzadko jest tak samo skuteczna i efektywna jak zwykła farba do włosów.

łóżka kosmetyczne elektryczne