Kremy odżywcze

Odpowiednio nawilżone włosy będą nie tylko błyszczące, ale także zdrowe. To zdanie jak mantrę powtarzają wszyscy fryzjerzy, ale nie zawsze słuchamy ich z odpowiednią uwagą. W efekcie końcowym nasze włosy zaczynają się niszczyć i dopiero wtedy zdaje sobie sprawę z tego, że pełnią ważną funkcję w naszym wyglądzie.

Kilka lat temu byłam w podobnej sytuacji. Pielęgnacja włosów kończyła się u mnie na codziennym myciu i suszeniu włosów. W efekcie moja fryzura zaczęła robić się sucha i zaniedbana. Dopiero kupno kremu z serii BAMBOO SHINE rozwiązało mój problem. Warto mieć świadomość tego, jak bardzo ważne jest nawilżanie włosów. Szczególnie u tych osób, które codziennie myją, a następnie suszą swoją fryzurę.

W przypadku kremu z serii BAMBOO SHINE warto wspomnieć również o jego funkcjonalności. Można go nakładać zarówno na włosy suche, jak i na włosy osuszone ręcznikiem po umyciu. Dzięki temu nawet gdy zapomnimy nałożyć preparat wieczorem, możemy zrobić to rano. Polecam krem wszystkim tym kobietom, które mają problem z matowymi i suchymi włosami.

podgrzewacz do wosku cena