Pianka do ciała

W okresie czerwca, lipca i sierpnia ciało człowieka jest znacznie bardziej narażone na negatywne działanie promieni słonecznych. Wielu z nas nie podchodzi poważnie do kwestii związanych z ochroną skóry, zarówno jeśli chodzi o twarz, jak i o ciało. W efekcie końcowym niewłaściwa pielęgnacja (lub jej brak) mogą prowadzić do niemiłych, a czasem nawet groźnych powikłań.

Warto zadbać o ciało tym bardziej, że na rynku pojawiają się naprawdę ciekawe produkty pozwalające na szybką i skuteczną pielęgnację ciała. Moim osobistym faworytem jest przeciwsłoneczna pianka ochronna od marki Marc Inbane. Cenię ją sobie głównie ze względu na łatwość aplikacji oraz przyjemny zapach.

Przydaje się szczególnie w okresie wakacyjnym, ponieważ jest bardzo wydajna i jednocześnie poręczna (łatwo zapakować ją do kosmetyczki). Można ją aplikować nawet kilka razy dziennie, ponieważ szybko się wchłania i rzeczywiście odświeża ciało (nawet w bardzo upalne, letnie dni), nie pozostawiając przy tym żadnych niechcianych śladów na ubraniach.

http://www.laserglamour.pl/mikrodermabrazja-lodz.html