Spray do ciała

Fotoodmładzanie żary

Spray samoopalający marki Marc Inbane doskonale sprawdza się dla kogoś, kto chce mieć idealną opaleniznę przez cały rok. Polecam go osobom, które – tak jak ja – nie za bardzo mogą przebywać latem na słońcu. Pięknie opalona skóra nie musi wiązać się dziś ze – nomen omen – szkodliwymi kąpielami słonecznymi czy z chodzeniem do solarium.

Szkodliwe promieniowanie UV działa negatywnie na ciało, natomiast spray samoopalający nie podrażnia żadnego typu skóry, nawet tej wrażliwej. Co więcej, jest również bardzo ekonomiczny i łatwy w aplikacji. Jedna butelka spokojnie starcza na kilkadziesiąt aplikacji na twarz i na szyję. Efekt utrzymuje się nawet do kilku dni.

Chyba trzeba też zaznaczyć, że spray szybko zasycha i nie pozostawia plam (zarówno na ubraniach, jak i na ciele). Nie można tego powiedzieć o niektórych produktach oferowanych przez inne firmy... Dla ostrożnych osób dodam jeszcze, że spray został przetestowany dermatologicznie, dlatego nie trzeba obawiać się negatywnych efektów jego stosowania.

odżywka do rzęs