Odprężona skóra głowy

Nawet zdrowe i silne włosy potrzebują ochrony, ponieważ dzisiaj w zasadzie wszystko może na nie wpłynąć negatywnie. Mowa tutaj między innymi o czynnikach atmosferycznych czy chemicznych (bo przecież ewentualna koloryzacja czy rozjaśnianie włosów wpływa na nie raczej w negatywny, aniżeli w pozytywny sposób).

Doskonałym sposobem na szybką, ale efektywną pielęgnację włosów i skóry głowy stało się dla mnie używanie odżywki z Ten Conditioner (producent Alterna). Produkt dostał się w moje ręce w zasadzie przypadkiem, za pośrednictwem koleżanki w pracy. Było to jakiś czas temu, a ja wciąż używam jednej buteleczki. Ekonomiczność produktu oraz jego skuteczność z pewnością sprawią, że zamówię odżywkę raz jeszcze.

Na co dzień nie mam zbyt wiele czasu, dlatego cenię sobie możliwość zamówienia jej przez internet. Polecam każdej kobiecie, która nie lubi pielęgnować włosów godzinami przed lustrem, a raczej ceni sobie czas wolny i marzy o tym, by szybko i skutecznie mieć z głowy codzienną pielęgnację włosów.

www.dodajnowe.pl/ogloszenie/sklep-z-tkaninami-2