Kąpiele słoneczne

Większość z nas uwielbia kąpiele słoneczne, szczególnie w okresie wakacyjnym. Nie da się jednak ukryć tego, że to właśnie wtedy promienie słoneczne negatywnie działają na strukturę naszego włosa. Jak poradzić sobie z tym problemem? Ja osobiście polecam... - no właśnie - gorąco polecam mgiełkę ochronną z serii BAMBOO BEACH.

Jeszcze do niedawna nie zwracałam uwagi na to, w jakiej kondycji są moje włosy. Wizyta w lecie nad polskim morzem sprawiła, że musiałam bardziej postarać się o odpowiednią pielęgnację. Ciągłe wystawienie na słońce sprawiło, że włosy stały się suche i matowe. W listopadzie miałam okazję wyjechać ze znajomymi do Turcji. Tym razem nie pozostawiłam włosów samych sobie i kupiłam wspomnianą mgiełkę ochronną.

Ta ostatnia nie tylko uchroniła moje włosy przed promieniami UV, ale także odżywiła zniszczone i suche końcówki. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że mgiełka zdała egzamin na piątkę z plusem. Na 100% będę z niej korzystać w przyszłości podczas zażywania kąpieli słonecznych i generalnie w okresie letnim.

wzory cenników