Trwałe fryzury

Wiele z nas ma problem, który wiąże się z umiejętnym utrzymaniem fryzury w takim stanie, w jakim sobie to wcześniej zaplanowałyśmy. Dotyczy to szczególnie sytuacji wyjątkowych, na przykład związanych z wyjściem na zabawę czy ważną uroczystością rodzinną.

Moje włosy są ciężkie i długie, a do tego gęste, dlatego mogę raczej zapomnieć o wymyślnych fryzurach, upiętych kokach czy zawiniętych włosach. Warto jednak pamiętać, że takie włosy doskonale prezentują się w swojej naturalnej postaci. Długie i rozpuszczone stają się fryzurą, którą podziwiają wszyscy dookoła. Warto jednak dodać im nieco uroku.

Moim sposobem jest użycie mgiełki do wykończenia fryzury z serii Bamboo Shine. Dzięki niej włosy zostają lekko uniesione, ale wcale się nie puszą. Co więcej, cała fryzura zostaje nabłyszczona i przyjemnie pachnie. Zdecydowanie polecam mgiełkę tym osobom, które stawiają na naturalność i wygodę, przy jednoczesnym zachowaniu klasyczności i umiarkowanej elegancji - nie tylko na przyjęciach, ale także na co dzień.

ramki wykonane w technologii Doming