Renegeracja włosów

Nawilżenie włosów zapewnia im lśniący wygląd i delikatną miękkość. Wiele kobiet zdaje się jednak zapominać o tym, że to właśnie pielęgnacja daje podstawy do takiego sukcesu. Dopiero w momencie maksymalnego osłabienia włosów (poprzez koloryzację, rozjaśnianie czy inne zabiegi niepomyślnie wpływające na włosy) zdajemy sobie sprawę z tego, że włosy należy ratować.

W takich przypadkach niestety bywa już jednak za późno. W moim przypadku prawie się nie udało. Traciłam już nadzieję na to, że moje włosy odzyskają dawne zdrowie i witalność. Na szczęście trafiłam na maskę z serii TEN. Dzięki temu produktowi już od pierwszych chwil wiedziałam, że uda mi się osiągnąć sukces. I jakkolwiek patetycznie może to brzmieć, rzeczywiście się udało.

Od tej pory stosuję maskę TEN również zapobiegawczo, by już nigdy więcej nie doprowadzić włosów do stanu, który musiałam oglądać codziennie w lustrze jeszcze całkiem niedawno. Polecam więc maskę TEN nie tylko do ratowania włosów, ale także jako środek stricte pielęgnacyjny.

olejek do włosów