Odbudowa włosów

Zniszczone włosy zazwyczaj da się odbudować, jednak taki proces wymaga czasu i zaangażowanie ze strony samej zainteresowanej. Wiem to dokładnie, ponieważ od jakiegoś czasu usilnie walczę o to, by moje włosy stały się bardziej mocne i jednocześnie delikatne w dotyku. Dotychczasowe odżywki kupowane zarówno w sklepach tradycyjnych, jak i w sieci internetowej wcale nie przynosiły mi satysfakcji.

Jedynym pocieszeniem były maski i odżywki kupowane u fryzjerów, jednak te z pewnością nie są na moją kieszeń. W internecie znalazłam informacje (wraz z wieloma pochlebnymi opiniami) o produkcie z serii CAVIAR REPAIR (producent nazywa się chyba Alterna). Nie zastanawiając się długo postanowiłam spróbować i zamówiłam maskę o nazwie Caviar Repair Rx Micro-Bead Fill & Fix Treatment Masque. Dziś mogę powiedzieć, że była to najlepsza decyzja z dotychczasowych. Już po pierwszym użyciu zauważyłam niewielką zmianę.

Stosuję maskę od kilku tygodni i w tym czasie zmiany znacznie się powiększyły - oczywiście na plus. Włosy są mocniejsze i nie wypadają. O wiele bardziej lubię je teraz dotykać, ponieważ stały się miękkie i takie, do których mogłabym cały dzień się przytulać.

fotele kosmetyczne elektryczne