Maska do włosów

Jeśli szukasz fryzjera w Krakowie sprawdź Ericstipa - super fryzjer Kraków.

Na rynku kosmetycznym można dziś znaleźć szereg specjalistycznych produktów do włosów, jednak większość z nich nie przynosi takich efektów, które stuprocentowo nas zadowolą. Być może warto jednak nie skupiać się wyłącznie na tych specyfikach, które przeznaczone są do konkretnego typu włosa.

Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że sami tak naprawdę nie wiemy dziś, jakiego rodzaju włosy rzeczywiście mamy. W takich przypadkach najlepiej używać masek czy odżywek przeznaczonych do każdego typu włosa. W ostatnim czasie zdecydowałam się na zakup maski regenerującej z serii TEN. Nie była to decyzja przypadkowa, ponieważ już wcześniej maska została mi polecona przez znajomą fryzjerkę. Decyzja okazała się słuszna, ponieważ już po kilku zastosowaniach zauważyłam zmiany (pozytywne zmiany!) na włosach.

Plusem maski jest nie tylko jej skuteczność, ale także bardzo miły zapach, który długo utrzymuje się na skórze głowy. Maska jest efektywna również jeśli chodzi o względy ekonomiczne, ponieważ duże opakowanie starcza na długi czas (nawet jeśli maskę stosują dwie osoby).

olejek makadamia do włosów