Matowe włosy

Osoby farbujące włosy z biegiem czasu zaczynają mieć problem z matowymi i suchymi włosami. Niestety ów problem dopadł także i mnie. Dzięki serii CAVIAR MOISTURE odzyskałam jednak nadzieję na to, że moje włosy da się jeszcze uratować. Już po pierwszym użyciu maseczki podkreślającej kolor włosy stają się bardziej żywe (pod względem koloru) oraz mocniejsze i jednocześnie delikatniejsze w dotyku.

Trudno opisać ten efekt, ale uczucie jest naprawdę wyjątkowe. Zaletą maseczki jest również jej wyjątkowy zapach, który utrzymuje się na skórze głowy i na włosach przez cały dzień. W ostatnim czasie skłaniam się do zakupu innych produktów z serii Caviar Moisture. Być może w ten sposób umocnię efekt, o który zabiegałam od tylu lat. Produkt z pewnością polecam osobom, które mają problem z matowym kolorem włosów i suchymi kosmykami.

Czytałam, że odżywia nie tylko barwę włosa farbowanego, ale także naturalnego. Matowy kolor nie musi się przecież ściśle wiązać z koloryzacją. Może na niego wpływać także niedbanie o włosy oraz niewłaściwie dobierane produkty.

maska do włosów