Balsamy do stylizacji

Puszyste i naelektryzowane włosy są problemem, szczególnie w przypadku gęstych i długich fryzur. Nieodpowiednio dobrane preparaty mogą sprawić, że włosy staną się z kolei przetłuszczone lub wysuszone. Warto więc mieć świadomość tego, które produkty nadają się stricte do wspomnianych rodzajów włosa.

Moim problemem była właśnie nadmierna elektryzacja i rozdwajanie się - właśnie w wyniku elektryzacji - końcówek. Długo eksperymentowałam, szukając tym samym odpowiedniego specyfiku i niestety takie działania negatywnie odbiły się na strukturze moich włosów. Na szczęście w porę znalazłam produkt o nazwie Bamboo Smooth Frizz-Correcting Styling Lotion, który nie tylko pozwolił okiełznać moje włosy, ale także zbawiennie wpłynął na ich strukturę.

Polecam lotion wszystkim kobietom, które mają problem z puszystymi i niesfornymi włosami. Warto zaznaczyć, że balsam nie tylko pozwala układać włosy, ale także znacznie je odżywia (poprawia kolor i zapobiega rozdwajaniu się końcówek). Warto o tym pamiętać przy okazji wybierania odpowiedniego specyfiku.

najlepszaodzywkadorzes.pl