Balsamy

Układanie włosów pozwala nierzadko zapanować nad włosami, które pozostawione same sobie wyglądają na głowie jak jeden wielki bałagan. Cienkie i długie włosy mimo swojego uroku potrafią sprawiać niemały problem. Jego rozwiązaniem może być lotion do stylizacji z serii Bamboo Volume.

Przyznam, że chyba nigdy wcześniej nie miałam w mojej kolekcji balsamu, który lepiej wpływałby na modelowanie włosów. Plusem produktu jest również to, że potrafi on zregenerować włosy i ochronić je przed zniszczeniem. Od czasu rozpoczęcia stosowania nie mam problemów z rozdwojonymi końcówkami, a włosy stały się w dotyku bardzo delikatne, miękkie i - co najważniejsze - zwiększyły swoją objętość, stając się tym samym bardziej proporcjonalne do długości. Lotion niezwykle ładnie pachnie, a moja córka po jego użyciu mogłaby wtulać się w moje włosy godzinami.

Warto również zaznaczyć, że balsam nakłada się na umyte i osuszone włosy (a nie jak niektóre odżywki czy kremy już po całkowitym wyschnięciu). Regularne stosowanie rzeczywiście poprawia stan włosów i sprawia, że stają się one bardziej skore do współpracy, jeśli chodzi o jakąkolwiek stylizację.

olej do włosów