Olejek do stylizacji

Stylizacja włosów na co dzień jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ od zawsze mam kłopoty z tym, by włosy układały mi się w odpowiednią stronę. Strzałem w dziesiątkę było więc zakupienie olejku w sprayu do włosów z serii Bamboo UV+. Już niewielka ilość fluidu rozpylona z odpowiedniej odległości pozwala na szybkie i skuteczne ogarnięcie włosów. Polecam z pewnością tym kobietom, które tak jak ja mają problem z puszystymi i nierzadko elektryzującymi się włosami. Produkt doskonale działa nie tylko na włosy naturalne, ale także na włosy po koloryzacji.

Odżywia je oraz wzmacnia nałożony kolor i sprawia, że ten ostatni wydaje się bardziej naturalny. Olejek dzięki praktycznej buteleczce można nosić ze sobą w torebce, chociaż zazwyczaj poranne użycie wystarcza na cały dzień. Warto też dodać, że produkt bardzo sympatycznie pachnie, dzięki czemu pozostawia również uczucie świeżości (nawet do kilkunastu godzin od zastosowania!).

Dla lepszego efektu polecam również przyjrzeć się innym produktom z serii Bamboo UV+ - ostatnio zamówiłam cały zestaw do domu.

myjki fryzjerskie przenośne