Puszyste włosy

Odpowiednia stylizacja nie kończy się na umyciu i uczesaniu włosów po wyschnięciu. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę z tego, że nawet jeden dobrze dobrany produkt może zbawiennie wpłynąć na wygląd naszych włosów. Nota bene może to zrobić lepiej niż cała masa niewłaściwie dobranych specyfików.

Moim ostatnim odkryciem stała się mgiełka o nazwie Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil Mist. Z całą pewnością mogę ją polecić osobom nie tylko chcącym odpowiednio wystylizować włosy, ale także zadbać o nie pod względem regeneracyjnym i pielęgnacyjnym. Zanim zaczęłam używać mgiełki, moje włosy miały okropnie rozdwojone końcówki i bardzo się łamały. Dziś po takich zdarzeniach nie ma śladu, a co więcej mgiełka pomaga stylizować włosy na co dzień i wpływa na ich zdrowy wygląd. Plusem produktu jest między innymi atrakcyjna cena i niesamowita wydajność.

Oprócz tego bardzo odpowiada mi zapach, który utrzymuje się na głowie przez cały dzień. Z całą pewnością jeszcze nie raz zamówię ulubioną mgiełkę do mojego domu.

fotel do pedicure cena