Stylizacje

Stylizacja włosów na co dzień różni się od tej, z którą mamy do czynienia w przypadku wieczorowych wyjść czy specjalnych okazji. Na co dzień ma być wygodnie i szybko, ale jednocześnie klasycznie i nie nudno. Jak jednak osiągnąć taki efekt, który wbrew pozorom wcale nie jest taki łatwy do osiągnięcia, jak mogłoby się osobie postronnej wydawać? Odpowiedź - na szczęście - znalazłam dzięki kremowi z serii CAVIAR FINISH.

Dzięki temu ostatniemu szybka i efektywna stylizacja w końcu stała się możliwa (nawet w przypadku tak niesfornych włosów jak moje). Co więcej, produkt niezwykle odżywia włosy i poprawia ich witalność. Do plusów z pewnością należy sympatyczny zapach oraz cena, która rzeczywiście nie nadwyręża mojego portfela. Krem jest również bardzo wydajny, a jedna tubka starcza mi na bardzo długo.

Seria CAVIAR FINISH sprawdza się idealnie w przypadku włosów kręconych i farbowanych. Przetestowałam osobiście właśnie na takich włosach, dlatego gorąco mogę polecić i zachęcić do jego używania te panie, które mają podobny typ włosa.

perfumy fm