Właściwa regeneracja

Cienkie i łamliwe włosy to niestety zmora wielu kobiet. Niewłaściwa pielęgnacja może nie tylko nie polepszyć stanu włosa, ale także przyczynić się do dalszego zniszczenia. Warto przy okazji takich problemów nie eksperymentować, tylko zdać się na opinię naszych fryzjerów. Ja tak zrobiłam, a efektem wspomnianej rozmowy był zakup kremu z serii CAVIAR PRE-STYLE/STYLE.

Już po pierwszym zastosowaniu można zauważyć, że włosy rzeczywiście wydają się o wiele bardziej gęste niż dotychczas. Bynajmniej nie jest to wyłącznie moje prywatne wyobrażenie, ponieważ z czasem przy regularnym stosowaniu wspomniany proces idzie znacznie dalej. Po kilkunastu użyciach mogę śmiało stwierdzić, że produkt jest godny polecenia. Szczególnie dla osób zmagających się z problemem cienkich i kruchych włosów.

Krem nie tylko nadaje objętości, ale jest także łatwy w aplikacji - szybko się wchłania i nie jest tłusty. Z pewnością zamówię go raz jeszcze, ponieważ oprócz regeneracji doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji.

stomatolog poznań