Eliksiry do włosów

Fryzjer Wrocław

Zniszczone włosy potrzebują odpowiedniej pielęgnacji, ponieważ w takich przypadkach tylko intensywna regeneracja rzeczywiście może zadziałać i poprawić stan włosa. Warto pamiętać o tym przy okazji wybierania produktów regeneracyjnych.

Ja ze swojej strony polecam eliksir nawilżający o nazwie Caviar White Truffle Hair Elixir, ponieważ w niedługim czasie od rozpoczęcia stosowania rzeczywiście zauważyłam zdumiewające efekty. Warto jednak przed rozpoczęciem używania sprawdzić, jak poprawnie aplikować sobie eliksir. Większość odżywek zmywa się krótko po nałożeniu, natomiast jeśli chodzi o wspomniany przeze mnie produkt, należy trzymać na głowie przez całą noc.

Dzięki temu efekt będzie bardziej widoczny, a proces regeneracyjny zacznie się o wiele szybciej, aniżeli w przypadku normalnych odżywek. Do plusów w przypadku eliksiru należy dodać atrakcyjną cenę oraz niesamowicie przyjemny zapach, który dzięki długiemu czasowi aplikacji pozostaje na skórze bardzo długo, dając poczucie odświeżenia i maksymalnego wnikania w strukturę włosa.

masło shea