Odżywka ochronna

W okresie letnim nasze włosy są szczególnie narażone na promienie UV. Oczywiście nie sposób schronić się przed słońcem w stu procentach. Co więcej, byłoby to przecież całkiem niemądre. Należy jednak pamiętać, że właściwa ochrona zapobiegnie niszczeniu się włosa i sprawi, że nasza fryzura stanie się o wiele bardziej nawilżona i chroniona.

Osobiście polecam gorąco mgiełkę Bamboo Beach Summer Sun Recovery Spray, która od jakiegoś czasu chroni włosy wszystkich moich klientek. Co istotne, produkt służy nie tylko włosom naturalnym, ale także włosom farbowanym. W przypadku tych ostatnich nie tylko nawilża, ale także wzmacnia kolor. W przypadku włosów po koloryzacji jest to szczególnie ważne, ponieważ promienie słoneczne mogą sprawić, że kolor stanie się po prostu matowy.

Zaletą mgiełki jest oczywiście jej cena oraz niewątpliwa wydajność. Warto pamiętać, że spray można stosować zarówno przed kąpielą słoneczną, jak i po kąpieli słonecznej. Podwójne stosowanie maksymalnie ochroni włos przed słońcem i sprawi, że włosy odpowiednio się nawilżą.

beauty system