Szybka pielęgnacja

Laserowa depilacja light sheer - Esteti-Med gabinet kosmetologii

Dla większości z nas pielęgnacja włosów powinna być przede wszystkim skuteczna, ale jednocześnie szybka. W dzisiejszym świecie mamy bardzo mało czasu wolnego, dlatego wolimy spędzić go w przyjemny sposób. Głównie z tego względu zdecydowałam się na zakup balsamu z serii CAVIAR BLONDE.

Dzięki niemu włosy szybko się regenerują i - co szczególnie ważne dla mnie - o wiele lepiej układają. Co istotne, balsam nakłada się bez spłukiwania, a więc pielęgnacja rzeczywiście pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Plusem balsamu jest jego wydajność oraz łatwość dostępu. Można go zamówić przez internet, co także nie wymaga od nas poświęcenia dużej ilości wolnego czasu.

Warto zaznaczyć, że balsam bardzo ładnie pachnie, a jego zapach utrzymuje się po nałożeniu przez bardzo długi czas. W ten sposób towarzyszy nam również uczucie świeżości, a włosy wydają się odprężone i zrelaksowane. Przy regularnym stosowaniu rzeczywiście można zauważyć dość duże zmiany nie tylko jeśli chodzi o wygląd włosów, ale także o ich wytrzymałość i strukturę.

Salon kosmetyczny Wrocław - Essenza